Alçıpan Duvar - Asma Tavan - FERCEM YAPI DEKORASYON

Alçıpan Duvar – Asma Tavan

Alçıpan Duvar - Asma Tavan

TANITIM PDF İNDİR
su tesisatı, elektrik tesisatı, çilingir hizmeti, camcı , boya ve alçı hizmetleri, parke döşeme, yapı tadilat, seramik karo döşeme

Alçıpan Hizmeti

İki yüzü karton kaplı, ortası alçı, standart veya özel boyutlarda ve belli normlarda üretilen düzgün yüzeyli plakalara Alçıpan denir ve genellikle dış duvar inşaatı bitmiş binaların içinde yerden duvara kadar olan bölümleri kaplamak için kullanılır. Alçıpan sayesinde asma tavan, bölme duvar, kuru sıva ve kuru yer döşemesi uygulamaları kolaylıkla yapılmaktadır.

ALÇIPAN

Alçıpan yangına dayanıklı, esnek yapıda olduğundan deprem sarsıntılarında esneyebilen yapısı sayesinde zarar görmemekte, ses ve ısı yalıtımı konularında çok başarılıdır.

ASMA TAVAN

Asma tavan, ses ve ısı yalıtımı sağlamak amacı ile yapılan, taşıyıcı sistem ve taş yünü, konutunuzda, işyerinizde bulanan tesisat boruları veya kablolar gibi ürünleri saklamak için kullanılır aynı zamanda dekoratif bir görünüm sağlar.

DUVAR BÖLME

Ofislerin, mekânların tasarımlarında, olası değişiklikler göz önüne alınarak, klasik duvar yerine, demonte olma ve taşınabilme özellikleri olan Bölme Duvar Sistemleri kullanılmaya başlanmıştır

GERME TAVAN

Gergi Tavan, ısıtılarak istenilen forma girebilen, çeşitli renk ve dokularda özel alüminyum profillerine ısıtıp gerilerek uygulanması tekniğidir.

ALÇIPAN USTASI

Fercem Yapı Dekorasyon, kendi bünyesinde uzman ustaları ile servis talep ettiğinizde hemen konuta gelir ve alçıpandaki soruna müdahale eder.

Servis Talep Formu

TurkishEnglishFrenchRussianArabic
WhatsApp chat