Camcı - FERCEM YAPI DEKORASYON

Camcı

The Plumbing has been in business since 1978

TANITIM PDF İNDİR
su tesisatı, elektrik tesisatı, çilingir hizmeti, camcı , boya ve alçı hizmetleri, parke döşeme, yapı tadilat, seramik karo döşeme

Camcı Hizmeti

Konutta cam kırılması özellikle dış cephe cam kırılması hem güvenlik hem de sağlık açısından oldukça önemlidir. Fercem Yapı Dekorasyon olarak bizlere gerek web sayfamızdan gerekse irtibatlarımızdan ulaşıp ölçüleri vermeniz yeterlidir. Sorununuzu sorunumuz olarak algılayıp gerekli hassasiyeti gösterip çözüyoruz.

DIŞ CEPHE CAMI

Binanızın dış cephesi için kullanacağınız camlarda sizlere en iyi ve hızlı bir şekilde hizmet sağlayarak Dış Cephe Camı montajı, tedarik gibi işlerinizi hallediyoruz.

DEKORATİF CAM

Evinizde camlar yardımı ile oluşturacağınız bir dekor sayesinde ortamı daha da şık bir hale getirebilir ve dikkatleri çekebilirsiniz.

KAPI CAMI

Kapılarınızda daha modern bir görünüm elde etmek için cam kullanabilirsiniz. Cam kullanılan kapılar daha estetik ve şık durmaktadır.

KATLANABİLİR CAM

Balkonunuzda daha modern bir görünüm yaratmak adına kullanabileceğiniz Katlanabilir Cam, pratik kullanımı açısından oldukça avantajlı bir modeldir.

BUZLU CAM

Çoğunlukla dekoratif amaçla da kullanılsa da öbür tarafının gözükmemesini isteyenlerin de tercih ettiği cam türüdür. Banyolarınızda, odanızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

ISI CAM

Isı camlar, kullanıldıkları alana dışarıdan soğuk gelmesini engeller ve alan içerisindeki mevcut sıcaklığı da içeride tutar. Bu sayede alanda olan mevcut sıcaklık korunmuş olur.

ÇİFT CAM

Çift Cam, kullanıldıkları alana dışarıdan soğuk gelmesini engeller ve alan içerisindeki mevcut sıcaklığı da içeride tutar. Bu sayede alanda olan mevcut sıcaklık korunmuş olur.

Servis Talep Formu

TurkishEnglishFrenchRussianArabic
WhatsApp chat