Çilingir - FERCEM YAPI DEKORASYON

Çilingir

Oto Çilingir, Kasa Çilingir, Konut Çilingir, İşyeri Çilingir, Ahşap Kapı, Çelik Kapı, Mul-tLock, Banyo Kapısı, Mutfak Kapısı

TANITIM PDF İNDİR
su tesisatı, elektrik tesisatı, çilingir hizmeti, camcı , boya ve alçı hizmetleri, parke döşeme, yapı tadilat, seramik karo döşeme

Çilingir hizmetlerinde garantili parça ve işçilik

Hiç beklenmedik anda kapıda kalabilirsiniz. Çilingir hizmeti için bir çok kişi ve firma aramak nerede kaldı , arıyorum ulaşamıyorum dertlerine artık son verelim.

Çilingir hizmetine ihtiyaç duyduğunuz anda hızlı çözüm merkezimiz Acil Çilingir için telefon etmeniz yeterlidir. Müşteri temsilcisi size en yakın profesyonel çilingiri yönlendirecek ve çilingir hizmetini sağlayacaktır.

Fercem Yapı Dekorasyon, Çilingir hizmetinde her konuda hizmet vermektedir. Araç kapısı için oto çilingir ihtiyaçlarınızda, değerli eşyalarınızı sakladığınız kasanız için Kasa Çilingiri hizmeti, evinizde oda kapısı, balkon tuvalet, bina kapısı, demir kapı apartman kapısı, işyerinizde cam kapı vb. birden fazla çilingir hizmeti konusunda hizmetler sunar.

Çilingir hizmetinde kilit, göbek arızası bozulmasında kaliteli malzemeler ile değiştirilmesini sorunsuz en hızlı şekilde sunar.

Kale kilit çilingir, Daf kilit çilingir, İto kilit çilingir, Mottura kilit çilingir, Mul-tLock kilit çilingir, Yale kilit çilingir

Oto Çilingir, Oto Kapı Açma Çilingir, Araç Kapısı Çilingir

Kasa kilit açma çilingir, Kale kasa çilingir, Hasçelik kasa kilit çilingir, Tunaçelik kasa kilit çilingir

AHŞAP KAPI AÇMA

Daire kapılarında bulunan ahşap kapı kilitleri zamanla kullanıma bağlı olarak arızalanabilir veya anahtar kayıp olabilir ya da evde unutabilirsiniz. Bu gibi durumlarda Ahşap Kapı Açma çilingir hizmetimiz vardır.

ÇELİK KAPI AÇMA

Daire kapılarında bulunan çelik kapı kilitleri zamanla kullanım şekline bağlı olarak arızalanabilir veya anahtar kayıp olabilir ya da evinizde unutabilirsiniz. Bu gibi durumlarda Çelik Kapı Açma için çilingir hizmetimiz mevcuttur.

AMERİKAN KAPISI AÇMA

Genellikle daire ve oda kapılarında kullanılan Amerikan kapısı kilitleri zamanla çeşitli arızalar yaratabilir veya anahtarı kayıp olabilir. Bu gibi durumlarda Amerikan Kapısı Açma çilingir hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

BANYO KAPISI AÇMA

Banyo kapılarının kilitleri zamanla kullanım şekline bağlı olarak arızalanabilmektedir veya anahtarları kaybolabilmektedir. Bu gibi durumlarda, Banyo Kapısı Açma çilingir hizmetimizden yardım alabilirsiniz.

MUTFAK KAPISI AÇMA

Mutfak kapılarının kilitleri zamanla kullanım şekline bağlı olarak arızalanabilmektedir veya kilit anahtarları kaybolabilmektedir. Bu gibi vakalarda bizden Mutfak Kapısı Açma çilingir hizmeti alabilirsiniz.

TUVALET / WC KAPISI AÇMA

Tuvalet / WC kapılarının kilitleri zamanla kullanım şekline bağlı olarak arızalanabilmektedir veya kilit anahtarları kaybolabilmektedir. Bu gibi vakalarda bizlerden Tuvalet / WC Kapısı Açma çilingir hizmeti alabilirsiniz.

KİLİT GÖBEĞİ DEĞİŞİMİ

Kapınızın kilit göbeği bozulduysa hem gerektiğinden dolayı hem de güvenlik bakımından değiştirilmelidir. Kilit Göbeği Değişimi hizmetimiz sayesinde sizlerde yeni bir kilit göbeğine sahip olabilirsiniz.

ANAHTAR KOPYALAMA

Mevcut ev, ofis, dükkan vb. gibi yerlerin anahtarlarını bazı nedenlerden dolayı kopyalama gereği duyuyor iseniz Anahtar Kopyalama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

KASA KİLİDİ AÇMA

Sizin için önemli olan, değerli olan eşyalarınızı sakladığınız kasanın anahtarını kaybetmeniz ya da kasanın kilidinin bozulması durumunda Kasa Kilidi Açma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

ARAÇ KAPISI AÇMA

Aracınızın anahtarını bir yerde unutarak kaybettiyseniz korkulacak birşey yok. Hemen bizler ile iletişim kurarak Araç Kapısı Açma hizmeti alabilirsiniz.

Servis Talep Formu

TurkishEnglishFrenchRussianArabic
WhatsApp chat