Fayans İşleri - FERCEM YAPI DEKORASYON

Fayans İşleri

Fayans İşleri, Fayans Döşeme, Banyo Fayans, Mutfak Fayans, Anti-Nem Fayans, Yapışkanlı Fayans, Balkon Fayans

TANITIM PDF İNDİR
su tesisatı, elektrik tesisatı, çilingir hizmeti, camcı , boya ve alçı hizmetleri, parke döşeme, yapı tadilat, seramik karo döşeme

Fayans Döşeme Hizmeti

Evimizde yaşam alanlarımızın en önemli yerlerini oluşturan banyo, mutfak, balkon gibi mekanların hem konfor hem de sağlıklı olmasını sağlayan en önemli unsur fayanstır ve derzleri doğru çekilmemiş, kot ayarları düzgün alınmamış, desenleri dahi doğru ayarlanmamış bir fayans yüzünden oluşacak su tesisat kaçağı gibi durumlarda hem siz hem de komşunuz sorun yaşayabilirisiniz. Fercem Yapı Dekorasyon olarak bu ve buna benzer sorunları yaşamamanız için 7/24 hizmet vermekteyiz.

BANYO FAYANS

Fayans, bulundukları yaşam alanının çehresini bütünüyle değiştirecek kadar güçlü unsurlardan biridir. Fayanslar sadece banyoda kullanılmak zorunda değillerdir, koridorlarda hatta evlerin salonlarında da fayans kullanımına rastlamak mümkündür

MUTFAK FAYANS

Fayans, bulundukları yaşam alanının çehresini bütünüyle değiştirecek kadar güçlü unsurlardan biridir. Fayanslar sadece mutfakta kullanılmak zorunda değillerdir, koridorlarda hatta salonlarda da fayans kullanılmaktadır.

BALKON FAYANS

Fayans, bulundukları yaşam alanının çehresini bütünüyle değiştirecek kadar güçlü unsurlardan biridir. Fayanslar mutfakta, banyoda kullanıldığı gibi, koridorlarda, salonlarda hatta balkonlarda kullanılmaktadır.

SALON FAYANS

Fayanslar mutfakta, banyoda kullanıldığı gibi, koridorlarda, balkonlarda hatta salonlarda kullanılmaktadır ve bulundukları yaşam alanının çehresini bütünüyle değiştirecek kadar güçlü unsurlardan biridir.

FAYANS USTASI

Fercem Yapı Dekorasyon, kendi bünyesinde uzman ustaları ile servis talep ettiğinizde hemen konuta gelir ve fayanslarınızdaki soruna müdahale eder.

Servis Talep Formu

TurkishEnglishFrenchRussianArabic
WhatsApp chat