Kombi Bakımı - FERCEM YAPI DEKORASYON

Kombi Bakımı

Kombi Bakımı

TANITIM PDF İNDİR
su tesisatı, elektrik tesisatı, çilingir hizmeti, camcı , boya ve alçı hizmetleri, parke döşeme, yapı tadilat, seramik karo döşeme

Kombi Bakımı

Hayat sahalarımızı yaşanır bir ortam haline getirmek için kombi bakım zamanlarını ertelememeliyiz ve kaçırmamalıyız. Fercem Kombi Bakım Servisi ısıtma sisteminizden verim alabilmeniz için periyodik bakımlarınızı en kısa zamanda yerine getirerek sizi süre israfından kurtarır.

Yakıt tasarrufu sağlamak ve Kombinizde oluşabilecek rızalardan korumak için “Kombi Bakımı” çok önemlidir.

Yaz ayları boyunca sorunsuz çalışmış olan Kombiniz tekrar çalıştırmaya başladığınızda cihazınızda bazı arızalar oluşabilir.

Kombinizi dışarıdan silmek, temizlemek, kombinizin içindeki filtre ve filtre parçalarının kir / pas tutmasını, tozlanmasını, kırılmasını engelleyemeyeceğinden özellikle kış aylarına girmeden işinin ehli uzman kişilere detaylı “Kombi Bakımı” yaptırmanızı öneriyor ve Fercem Yapı Dekorasyon olarak 7/24 bir telefon kadar uzak olduğumuzu belirtiyoruz.

KOMBİ ARIZA KODU

Kombinizin vermiş olduğu arıza koduna göre çeşitli işlemler uygulayarak sizleri mağdur durumundan hızlı bir şekilde çıkarıyoruz.

KOMBİ ARIZA

Kombinizde oluşan arızanın nereden ve neden kaynaklandığını en son teknolojik aletlerimiz ile tespit ederek müdahale etmekteyiz.

KOMBİ ARIZA SERVİSİ

En hızlı şekilde kombinizde meydana gelen arızayı tamir ettirmek istiyor iseniz Fercem Yapı Dekorasyon olarak siz değerli müşterilerimize sağladığımız Kombi Arıza Servisinden yararlanabilirsiniz.

Servis Talep Formu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TurkishEnglishFrenchRussianArabic
WhatsApp chat