Parke Döşeme - FERCEM YAPI DEKORASYON

Parke Döşeme

Parke Döşeme, Lamine Parke, Laminat Parke, Meşe Parke, Ahşap Parke, Parke Cila, Parke Tadilat

TANITIM PDF İNDİR
su tesisatı, elektrik tesisatı, çilingir hizmeti, camcı , boya ve alçı hizmetleri, parke döşeme, yapı tadilat, seramik karo döşeme

Parke Döşeme Hizmeti

Evimizde yaşam alanlarımızın en önemli yerlerini oluşturan banyo, mutfak, balkon gibi mekanların hem konfor hem de sağlıklı olmasını sağlayan en önemli unsurlardan biri de parkedir ve derzleri doğru çekilmemiş, kot ayarları düzgün alınmamış, desenleri dahi doğru ayarlanmamış bir parke yüzünden oluşacak su tesisat kaçağı gibi durumlarda hem siz hem de komşunuz sorun yaşayabilirisiniz. Fercem Yapı Dekorasyon olarak bu ve buna benzer sorunları yaşamamanız için 7/24 hizmet vermekteyiz.

BANYO PARKE

Parke, bulunduğu her yaşam alanının çehresini bütünüyle değiştirecek kadar güçlü unsurlardan biridir. Parkeler sadece banyoda değil, koridorlarda hatta evlerin salonlarında da kullanımına rastlamaktadır.

MUTFAK PARKE

Parke, bulundukları yaşam alanının çehresini bütünüyle değiştirecek kadar güçlü unsurlardan biridir. Parkeler sadece mutfakta değil, koridorlarda hatta salonlarda da kullanılmaktadır.

BALKON PARKE

Parke, bulundukları yaşam alanının çehresini bütünüyle değiştirecek kadar güçlü unsurlardan biridir. Parkeler mutfakta, banyoda kullanıldığı gibi, koridorlarda, salonlarda hatta balkonlarda kullanılmaktadır.

SALON PARKE

Parkeler mutfakta, banyoda kullanıldığı gibi, koridorlarda, balkonlarda hatta salonlarda kullanılmaktadır ve bulundukları yaşam alanının çehresini bütünüyle değiştirecek kadar güçlü unsurlardan biridir.

PARKE USTASI

Fercem Yapı Dekorasyon, kendi bünyesinde uzman ustaları ile servis talep ettiğinizde hemen konuta gelir ve parkelerinizdeki soruna müdahale eder.

Servis Talep Formu

TurkishEnglishFrenchRussianArabic
WhatsApp chat