Su Tesisatı - FERCEM YAPI DEKORASYON

Su Tesisatı

Su Tesisatçısı, Su Kaçağı Tamiri, Su Kaçağı Tespiti, Su Tesisat Arıza Tamiri, Tesisat Arızası, Alt Kata Su Sızıntısı

TANITIM PDF İNDİR
su tesisatı, elektrik tesisatı, çilingir hizmeti, camcı , boya ve alçı hizmetleri, parke döşeme, yapı tadilat, seramik karo döşeme

Su Tesisatı hizmetlerinde garantili parça ve işçilik

Tesisat arızaları devamlı olmasa da hiç beklenmedik zamanlarda başımızı ağrıtır. Acil gerek duyulan ustaya ulaşamaz yada firmanın telefonları cevap vermez. Bu arızalar genelde su tesisatı arızası olmasında su kaçağı, su borusu patlaması, su tesisatı çeşme akıtması ve boru patlaması gibi bir çok durumda başımıza gelebilir.

Fercem Yapı Dekorasyon, kendi bünyesinde uzman ustaları ile servis talep ettiğinizde hemen konuta gelir ve su tesisatı arızasına müdahale eder.
Su Tesisatı kaçağı tespit edilmesi, su tesisatında arıza durumunda arızanın tamir edilmesi onarılması gibi hizmeti sorunsuz en hızlı şekilde sunar.

ÜST KATTAN KONUTA SIZINTI

Üst kattan gelen su kaçağının nedenlerini, hasarın bulunduğu yeri, yeni teknolojik cihazlar sayesinde tespit ederek hızlıca onarım yapıyoruz.

ALT KATA SIZINTI

Alt komşunuza sizin dairenizden su sızıntısı var. Bu su tesisatı arızası mutfaktan alt kata su sızıntısı olabilir, banyodan alt kata su sızıntısı olabilir.

KAÇAK TESPİTİ

Konutunuzda meydana gelen su kaçağının sebeplerini ve su kaçağının bulunduğu yeri yeni cihazlarla nokta atışı yaparak tespit ederek onarıyoruz.

CİHAZLA SU KAÇAĞI TESPİTİ

Günümüz teknolojisi ile donatılmış çeşitli su kaçağı tespit cihazları ile evinizde, ofisinizde, işyerinizde oluşan su kaçağının yeri tespit ediyoruz.

AKUSTİK DİNLEME İLE SU KAÇAĞI TESPİTİ

Su kaçak tespit işleminden en çok kullanılan cihazlardan biri akustik dinleme cihazıdır. Temiz su tesisatında özellikle kullanılan bu cihaz, su kaçağını dinleyerek yerini tespit etmekte kullanılır.

BORU GÖRÜNTÜLEME KAMERALARI İLE SU KAÇAĞI TESPİTİ

Boru içerisinde ilerleyebilen ve özel başlıkları sayesinde 360 derece hareket edebilen yüksek çözünürlüklü kameralar sayesinde arıza durum tespiti kırık ve çatlakları tespit ederek en iyi çözümü sunuyoruz.

TERMAL KAMERA İLE SU KAÇAĞI TESPİTİ

Termal kamera, sıcak olan cisimlere, havaya, suya karşı duyarlı olduğundan, genellikle kalorifer borularındaki su kaçakları tespitinde kullanılır.

BİLGİSAYARLI SU KAÇAĞI TESPİTİ

Kameralı görüntüleme cihazı ile Pimaş borularında meydana gelen su kaçakları tespit edilmektedir. Boru içinde kamera kablosunu sayesinde monitöre aktarılan görüntüleri uzman ekibimiz tarafından yorumlanıyor.

NEM ÖLÇER İLE SU KAÇAĞI TESPİTİ

Yardımcı cihaz olarak adlandırdığımız duvarın 3 cm içine kadar olan nemi ölçebilen Nemölçer, nem yoğunluğunun fazla olduğu alanın tespiti için kullanılır.

KANAL AÇMA

Kameralı robot sayesinde kanalın iç kısmında nerede tıkanıklık olduğunu tam olarak tespit edildikten sonra açılacak küçük bir delik sayesinde tıkanıklığı gideriyoruz.

KIRMADAN KANAL AÇMA

Kırmadan sorunsuz bir şekilde ve kısa sürede tıkanmış olan kanal açma işlemini tecrübeli personellerimizle gerçekleştiriyoruz.

TIKANIKLIK AÇMA

Konutunuz veya apartman daireniz ya da işyerinizde, lavabo, banyo, tuvalet, balkonda yaşayacağınız tıkanma probleminizi, gerekli teknolojik donanıma sahip ekibimiz ile çözüyoruz.

SU TESİSATI USTASI

Fercem Yapı Dekorasyon, kendi bünyesinde uzman ustaları ile servis talep ettiğinizde hemen konuta gelir ve su tesisatı arızasına müdahale eder.

Servis Talep Formu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TurkishEnglishFrenchRussianArabic
WhatsApp chat