Yapı Dekorasyon Hizmetleri - FERCEM YAPI DEKORASYON

Yapı Dekorasyon Hizmetleri

Yapı Dekorasyon, Konut Dekorasyon, Banyo Dekorasyon, Mutfak Dekorasyon, İşyeri Tadilat Onarım

TANITIM PDF İNDİR
su tesisatı, elektrik tesisatı, çilingir hizmeti, camcı , boya ve alçı hizmetleri, parke döşeme, yapı tadilat, seramik karo döşeme

Yapı Dekorasyon Hizmetleri

Konut ( ev ) / iş yerinde oluşan yangın, dahili su, sel-seylap, cam kırılması, elektrik tesisatında meydana gelen arızalar, yer döşeme tamiratı, seramik / fayans kırılmaları, boya, sıva duvar işleri gibi hasarların, onarılması organizasyonuna kısaca Yapı Dekorasyon Hizmeti denmekte ve Fercem Yapı Dekorasyon olarak kurulduğumuz günden itibaren hem şahıs hem de sigorta firmaları üzerinden sigortalılara kusursuz ve maksimum müşteri memnuniyeti prensibiyle hizmet vermekteyiz. Onarım yapılmadan önce hizmet birimlerinin görevlendirilmesi, mevcut hasarın tespiti ve fotoğraflama, onarım sürecinin takibi, onarım sonrası fotoğraflama, maliyetlendirme, ibraname, e-fatura ve onarım sonrası kalite kontrol gibi süreçler tarafımızdan takip edilmektedir.

KONUT ( EV ) DEKORASYON

Evinizin o eski görüntüsü yerine artık daha modern ve şık bir görünüm elde etmek için Konut / Ev Dekorasyon hizmetimize başvurabilirsiniz.

İŞYERİ DEKORASYON

İş ortamınızı yenileyerek daha ferah, canlı bir görünüm elde edebilirsiniz. İş ortamınıza bir dekorasyon çalıştırması yaptırmak istiyor iseniz bizler ile irtibata geçebilirsiniz.

BANYO DEKORASYON

Banyonuza tamamıyla bir dekor çalıştırması yaptırarak ferahlık ve şıklığı ayağınızın dibine kadar rahatlıkla getirebilirsiniz.

MUTFAK DEKORASYON

Yemeklerinizi yaptığınız ortam neden daha güzel ve canlı bir tasarıma sahip olmasın ki ? Sizler usta ekibimiz ile sizlere sunduğumuz Mutfak Dekorasyon hizmetimizden yararlanarak bunu gerçekleştirebilirsiniz.

SALON DEKORASYON

Salonunuza tamamıyla bir dekor çalıştırması yaptırarak ferahlık ve şıklığı salonunuza rahatlıkla getirebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz.

YATAK ODASI DEKORASYON

Yatak odanızı tamamıyla bir dekor çalıştırması yaptırarak ferahlık ve şıklığı ayağınızın dibine kadar rahatlıkla getirebilirsiniz.

BALKON DEKORASYON

Ferah ve modern bir balkona sahip olmak istiyor iseniz bizlere web adresimiz yada telefon numaralarımız ile ulaşarak talepte bulunabilirsiniz.

OTURMA ODASI DEKORASYON

Oturma odanızı tamamıyla bir dekor çalıştırması yaptırarak ferahlık ve şıklığı ayağınızın dibine kadar rahatlıkla getirebilirsiniz.

Servis Talep Formu

TurkishEnglishFrenchRussianArabic
WhatsApp chat